ChuWi Forum»Forum Multilanguage group Polish przywrócenie ustawień fabrycznych windows 10 Chuwi ...

Follow Us

przywrócenie ustawień fabrycznych windows 10 Chuwi Hi10

[Copy link]

monisia198410|Post time:7-8-2017 10:36:16 View:196|Reply:1

Witam zakupiłam tydz temu w/w tablet ze Słubic, do wczoraj działał poprawnie.

Używałam go może cztery razy (bo nie miałam czasu się nim pobawić)  wczoraj wieczorem próbowałam go włączyć ale się nie dało, pomyślałam może sie rozładował -podłączyłam na noc żeby sie naładował ale rano niestety dalej to samo.

Nie działa Windows, android działa normalnie.
podłączyłam znów go do ładowania mimo iż pokazywał że jest 100% bateri, na ładowaniu poziom baterii spadł do 97%

po kilku godzinach odpalił się windows i chciałam zrobić przywrócenie ustawien fabrycznych, (podłączony pod ładowanie) włączyłam przywrócenie ustawień fabrycznych i tablet wykonał polecenia po czym zaczynał sie restartować wgrało sie 31% i stanął dalej nic sie nie dało zrobić
Reply

Use magic Report

manonegra222| Post time 7-8-2017 10:36:16 | Show all posts
If you perform the Factory Restore in Windows, the process lasts for hours and, even though it appears to be stopped, the process is in progress. Plug in the charger and let the process finish normally.

Jeśli po wykonaniu przywracania fabrycznych systemu Windows, proces kilka godzin, a nawet jeśli stoją, proces jest uruchomiony. Podłącz ładowarkę i niech wykończenie proces normalnie.
Chuwi Moderator
Reply Support Not support

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Points Rules

Quick Reply To Top Return to the list